III Hortifestiwal będzie pierwszym na Mazurach międzynarodowym szkoleniem w zakresie ogrodolecznictwa. Będzie szansą na wymianę praktyk oraz zdobycie nowych umiejętności zawodowych.

Ogrodolecznictwo od wielu lat rozwija się dynamicznie w kręgach przodujących krajów Zachodu, doprowadzając do wykształcenia grupy zawodowej - hortiterapeuty. W Polsce także coraz szybciej zakorzeniają się horti-trendy: powstają kierunki kształcenia w zakresie leczenia roślinami na uczelniach wyższych, tego typu zainteresowania są coraz lepiej postrzegane, w niektórych zawodach wręcz pożądane.

Dlatego zachęcamy szczególnie osoby pracujące w branżach architektury krajobrazu, ogrodnictwa, socjoterapii, opieki zdrowotnej, rehabilitacji oraz entuzjastów innowacyjnych form terapii i animacji czasu wolnego do uzyskania nowych kompetencji zawodowych jakie dostarcza hortiterapia.

Poprzedni kurs hortiterapii realizowany na Dolnym Śląsku pokazał, że sztuka leczenia roślinami znajduje zapotrzebowanie w wielu rodzajach działalności zawodowej. Na początku sierpnia 8 wspaniałych kobiet nabyło nowe umiejętności, które z pewnością rozwiną ich kreatywność w drodze dalszej kariery. We wrześniu czekamy na spotkanie z kolejnymi horti-entuzjastami - czyli także na Ciebie:)

__________________________________________________________________________________

Cena:450 zł

Gwarancja: kursant uzyskuje profesjonalny certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności w czasie szkolenia

Miejsce: Mrągowo - szczegóły wkrótce

Termin wykonania: 2 dni (23-24 września)

Zapraszam, Zofia Wojciechowska

tel: 518 921 104 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.