Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /ksiBTX/templates/gk_magazine/lib/menu/GKBase.class.php on line 114

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /ksiBTX/templates/gk_magazine/lib/menu/GKHandheld.php on line 76
Kresowy Serwis Informacyjny - Od Moniuszki do Niemena
Logo

Od Moniuszki do Niemena

W najbliższą środę 1:lipca o 17 00 w Poznaniu w Pałacu Działyńskich zapraszamy na prezentację Tomaszu Kuby Kozłowskiego Poczet kompozytorow z Kresów.
Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Kresy zapoznane. Wielokulturowe dziedzictwo kulturowe ziem wschodnich dawnej Rzeczypospolitej.
Tomasz Kuba Kozłowski z Warszawskiej Inicjatywy Kresowej jest znanym w całej Polsce popularyzatorem wiedzy o Kresach, kolekcjonerem i gawędziarzem.
Spotkanie odbędzie się w dużej Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich na Starym Rynku 78 z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych. Wielkość sali w pełni zapewni możliwość zachowania dystansu, dodatkowo w Pałacu właśnie zamontowano windę, co zapewnia dostęp dla osób niepełnosprawnych i starszych.
Współorganizatorem prezentacji jest Ośrodek Badań nad Pamięcią Zbiorową i Studiów Muzealnych, Biblioteka Kórnicka oraz Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo Wschodnich w Poznaniu.

Projekt Kresy zapoznane. Wielokulturowe dziedzictwo ziem wschodnich dawnej Rzeczypospolitej realizowany jest z funduszy MKiDN w ramach programu Edukacja kulturalna.

By: Agencja Reklamowa BARTEXPO