Zielone aranżacje wnętrz

Zielone aranżacje wnętrz

Ściany zieleni, ogrody nie tylko w parkach, ale także w domach, kościołach, halach! Potrafimy tchnąć magię roślin w każdej przestrzeni - zamkniętej czy otwartej. Zajmujemy się roślinnymi dekoracjami wnętrz od tradycyjnych do innowacyjnych. Wykorzystujemy hortiterapeutyczne doświadczenia do dodawania aranżacjom aspektów pro-zdrowotnych.

DOŚWIADCZENIE

Aranżowaliśmy wielokrotnie wnętrza Zamku Książ, kościołów na Warmii i Mazurach, na zlecenia prywatne. Podejmowaliśmy również niekonwencjonalne projekty:

W 2015 roku Instytut Hortiterapii przy współpracy z Joanną Bogdanowicz z Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego podjął się przedsięwzięcia, na które w Polsce jeszcze nikt inny się nie odważył. Panie Zofia i Joanna stworzyły nowatorskie żywe, roślinne obrazy ogrodów wertykalnych w nowoczesnym, pierwszym w Polsce pasywnym budynku wielorodzinnym Łyna Park (zdjęcia w galerii). Korzyści: Uzyskanie oryginalnego, twórczego, żywego i przyjaznego dla zdrowia wnętrza.

___________________________________________________________________________________

Sposób wykonania: Przyjmujemy zlecenia od zainteresowanych osób, które chcą aranżować roślinami swoje wnętrza

Gwarancja: Inspirująca współpraca i kwitnący efekt gwarantowane:)

Zasięg: Mrągowo - Mazury - Cała Polska

Termin wykonania: Zależy od zaawansowania zlecenia

Jak zamówić: Zapraszam, Zofia Wojciechowska

tel: 518 921 104 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.