Finał turnieju piłkarskiego MoneyGram Cup of Nations już 5 sierpnia

/Pierwszą edycję europejskich rozgrywek drużyn U-17 zakończy finał w Warszawie

Najlepsi piłkarze do lat 17, zwycięzcy rund eliminacyjnych turnieju MoneyGram Cup of Nations w ośmiu europejskich krajach, przyjadą do Warszawy by zmierzyć się w wielkim finale o puchar turnieju organizowanego przez MoneyGram, globalną firmę specjalizującą się w międzynarodowych przekazach pieniężnych. Partnerami rozgrywek w Polsce są Bank Pocztowy, Poczta Polska oraz Tesco.

MoneyGram Cup of Nations to turniej piłkarski dla młodych graczy, reprezentujących różne narodowości i kultury, których łączy wspólna pasja do futbolu. Poza dostarczeniem emocji sportowych, jego celem jest promocja różnorodności i tolerancji już od najmłodszych lat.

Dwie polskie drużyny na mistrzostwach świata Counter Strike Global Offensive

Dwie polskie drużyny na mistrzostwach świata Counter Strike: Global Offensive – oficjalna transmisja finałów z polskim komentarzem tylko na CSCenter.pl

Francuskie ESWC 2016 PGW to jeden z większych światowych turniejów e-sport, porównywalny z wydarzeniami sportowymi pokroju Euro w piłce nożnej. Od 2003 roku mierzą się w jego ramach najlepsze drużyny z całego globu, grając w najpopularniejsze tytuły e-sportowe. W dniach 27-30 października w Paryżu w dyscyplinie Counter Strike, mającej w Polsce długą tradycję, bezprecedensowo wystąpią aż dwie drużyny z naszego kraju – Team Kinguin oraz Sferis PRIDE. Ta druga pojedzie na turniej dzięki CSCenter League, której finały odbyły się 8 października w Warszawie. Organizatorem był CSCenter.pl – portal i społeczność fanów CS: GO, który otrzymał właśnie wyłączne prawo do transmisji paryskich finałów w polskiej wersji językowej. Ostateczne starcie, które odbędzie się 30 października, skomentuje Łukasz „Juras” Jurkowski .

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ dla dzieci i młodzieży w Parku Stanisława Dygata na osiedlu Sadyba

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ dla dzieci i młodzieży w Parku Stanisława Dygata na osiedlu Sadyba 17.05.2014 r.

Ośrodek Edukacji Kulturalnej „Sadyba” zaprasza dzieci i młodzież do udziału w turnieju piłki nożnej.

Turniej organizowany jest dla uczestników od 9 do 16 lat w kategoriach wiekowych:

Wiosenny Turniej Piłki Nożnej SADYBA 2012

Ośrodek Edukacji Kulturalnej „Sadyba” zaprasza dzieci i młodzież do udziału  w turnieju piłki nożnej.

Turniej odbędzie się 19 maja 2012 r. rozpoczęcie o godz. 9:00

Turniej organizowany jest dla uczestników od 9 do 16 lat w kategoriach wiekowych:  2003 – 2002, 2001 – 2000, 1999 – 1998, 1997 – 1996

Publish modules to the "offcanvs" position.