Zapomniany klub powraca

Na jej obiektach, w czasach świetności, trenowali przedstawiciele niemal kilkunastu dyscyplin sportowych. Zawodnicy reprezentujący barwy tego mokotowskiego klubu zdobyli łącznie 15 medali olimpijskich oraz ponad 60 medali mistrzostw świata i Europy. Dziś o Gwardii, bo o niej mowa, mało kto pamięta. Są jednak tacy, co pamiętać chcą. Tak oto, w ramach hołdu, nakładem wydawnictwa Fundacji na Rzecz Historii Polskiego Sportu ukazała się książka „60 lat minęło, czyli Gwardia Warszawa w europejskich pucharach”.

Polacy podbijają Europę – zapowiedź książki o klubie Gwardia Warszawa

Dokładnie 20 września 2015 roku minie 60. lat od startu pierwszego polskiego zespołu w europejskich pucharach. To właśnie tego dnia Gwardia Warszawa zmierzyła się w 1/8 finału Pucharu Europejskich Mistrzów Krajowych ze szwedzkim Djurgårdens IF. Z tej okazji po wakacjach ukaże się książka poświęcona temu zasłużonemu, stołecznemu klubowi.

Skocznia narciarska

Zbudowana z funduszy Polskiego Przedsiębiorstwa Totalizator Sportowy skocznia narciarska niszczeje coraz bardziej!!

Czy stać nas na taką lekkomyślność i beztroskę.? Adam Małysz nie będzie przecież "wiecznym mistrzem" i oby za kilka miesięcy, niepowodzenia naszych skoczków nie zganiano na brak obiektów jak to było po minionym Mundialu.

Publish modules to the "offcanvs" position.